



Przędza papierowa Paper B517 oliwka

Opis
Włóczka papierowa typu rafia, wyprodukowana w 100% z papieru makulaturowego. Płaska, tasiemkowa.
Dzięki naturalności i świetnym właściwościom termoizolacyjnym nadaje się idealnie do dziergania letnich akcesoriów, takich jak kapelusze, torby plażone, kosze, również artykułów home decor -maty, podkładki, osłonki itp. Świetny dodatek do projektów w stylu boho jak obręcze, lustra.
Ze względu na biodegradowalność jest przyjazny dla środowiska a wyroby z niego stworzone będą trwałe i ekologiczne.
Parametry:
Skład: 100% papier makulaturowy
Motek: 250g/360m
Ze względu na charakter produkcji, motki mogą mieć nieregularną grubość oraz łączenia.
Zalecane szydełko 3-4 mm
Produkt turecki.
Pielęgnacja:
Czyścić tylko wilgotną szmatką lub gąbką, nie myć dużą ilością wody i detergentu. Chronić przed zamoczeniem i dużą wilgotnością. Pozwól wyschnąć naturalnie, jeśli jednak produkt zamoczy się wodą morską lub deszczem.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie mogą dodawać tylko zalogowani Klienci. W celu zapewnienia kultury treści prowadzimy moderację opinii.